Pierwsza książeczka dla dzieci o złomowisku - już w sprzedaży!

Z dumą i radością informujemy, że nasza firma – OLMET, największy recykler pojazdów na Śląsku i jedno
z najsłynniejszych złomowisk w Polsce (za sprawą udziału w popularnym programie rozrywkowym „ZŁOMOWISKO PL” wyświetlanym na kanale Discovery Channel Polska), wydała książkę dla dzieci pt. „Złomokoty (i inne zwierzaki niedomowe) wśród maszyn” autorstwa Anny Swobody i Krzysztofa Stręciocha.

"Złomokoty" to książka zainspirowana... kotami, maszynami oraz historią firmy OLMET z Tarnowskich Gór – największego złomowiska w Polsce.

Kto nie marzy o wycieczce na złomowisko, żeby zobaczyć niestrudzone maszyny w otoczeniu prawdziwych gór złomu?! Tak się składa, że  pracowite maszyny mają swoich fanów także wśród zwierząt. Poznajcie złomokoty i inne zwierzaki niedomowe, które zamieszkują tarnogórskie złomowisko.

Złomek, Puszek, Lisek, Jeżyk, Szczurek i inni zapraszają wszystkich na obchód po placu składowym. Po drodze napotykają na kolejne maszyny i zwierzaki, które świetnie znają się na recyklingu złomu. Nad wszystkim sprawuje pieczę tajemniczy Szefunio…

Złomokoty odsłonią przed czytelnikami kulisy pracy złomowiska, odpowiadając na pytanie: Po co cały ten złom?!

Książkę jest dostępna w sprzedaży internetowej https://zlomokoty.olmet.pl/ oraz w oddziałach firmy OLMET i w wybranych księgarniach.

data dodania: 26.04.2021, 13:44