TRAKO 2021

14. Międzynarodowe Targi Kolejowe. Prawie 23 tysiące uczestników z 39 krajów i ponad 500 wystawców z całego świata!
W piątek, 24.09.2021r. w Gdańsku zakończyły się 14. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2021.

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

Olmet już po raz 2. w swojej historii był obecny na targach branży kolejowej TRAKO z ofertą złomowania taboru kolejowego polegającego na kopleksowej rozbiórce i demontażu wagonów i lokomotyw. W ramach profesjonalnej stacji demontażu taboru kolejowego spółka Olmet dysponuje największym magazynem używanych części zamiennych do wagonów i lokomotyw, oferując ich sprzedaż.

„Dla organizatorów targów najważniejsze są wrażenia wystawców, uczestników, efekt biznesowy po targach a także frekwencja. Liczby zakończonych targów TRAKO są dla wszystkich pozytywnym zaskoczeniem (...). Tegoroczne TRAKO cieszyło się jeszcze większym zainteresowaniem branży niż poprzednia edycja, przed pandemią. To jasny sygnał jak ważną rolę dla gospodarki, dla regionu i miasta Gdańska są organizowane przez MTG wydarzenia. Bardzo istotnym elementem jest zaufanie jakim obdarzyli nas wystawcy, ale również partnerzy i sponsorzy. Po raz pierwszy w historii TRAKO partnerem finansowym został Bank Pekao SA”– mówi Andrzej Bojanowski Prezes Międzynarodowych Targów Gdańskich SA.

 

TRAKO organizowane są przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupę PKP w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. Partnerzy targów: ALSTOM, Knorr-Bremse, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA, TRACK TEC. Partnerem finansowym TRAKO 2021 jest Bank Pekao S.A.

data dodania: 04.10.2021, 16:39
fake watches fake watches