OLMET. Inwestycje.

Spółka Olmet – wiodący dostawca złomu do największych hut w kraju
i zagranicą, na czele z grupą ArcelorMittal, nieustannie pracuje nad rozwojem swojej działalności.

Pod względem ilości dostarczanego złomu do krajowych hut jesteśmy liderem w branży. Jednocześnie OLMET jest jednym z największych recyklerów aut operujących
w południowej Polsce. Szeroki i kompleksowy profil naszej działalności obejmuje takie pola jak skup i przerób złomu, wyburzenia i rozbiórki obiektów i instalacji przemysłowych oraz ww. recykling aut jak również recykling taboru kolejowego.

Zważywszy na nasze wieloletnie doświadczenie i szereg zrealizowanych z sukcesem inwestycji – czy to w rozbudowę firmowych filii czy nowoczesny park maszynowy, mamy świadomość tego, że inwestycje potrzebują przestrzeni. Dlatego prowadzimy intensywne prace nad stworzeniem kolejnych oddziałów spółki w całej Polsce. W tym celu szukamy terenów inwestycyjnych we wszystkich miastach wojewódzkich w kraju. Interesuje nas zarówno zakup jak i wieloletnia dzierżawa nieruchomości w postaci działki z dostępem do bocznicy kolejowej o powierzchni od 1,5 do 2 ha. Nabycie takiego terenu, w strategicznej dla nas lokalizacji, wpisuje się w główne cele rozwojowe spółki Olmet, tj. zwiększenie ilości złomowanych aut w wyniku sukcesywnego poszerzenia naszej oferty recyklingu pojazdów dla klientów indywidualnych w oparciu o budowę nowych oddziałów firmy ze stacjami demontażu pojazdów.

Wszystkich zainteresowanych sprzedażą lub dzierżawą terenu spełniającego opisane wyżej kryteria prosimy o kontakt tel.: 32 768 32 13, lub mailowy: anna.swoboda@olmet.pl. 

OLMET

 

data dodania: 07.08.2020, 14:41