OLMET wydaje książkę dla dzieci!

Rok 2020 zaczynamy od lektury - konkretnie od czytania z dziećmi. Wszystkich miłośników maszyn i zwierząt zachęcamy do lektury naszej książeczki o zwierzakach niedomowych, które można u nas spotkać. Razem z nimi oprowadzimy Was po największym złomowisku w Polsce.

Wraz z nowym rokiem OLMET ponownie wszystkich zaskoczy albowiem firma postanowiła wydać książeczkę dla dzieci opowiadającą o złomowisku!
Książka ta nosi tytuł „Złomokoty (i inne zwierzaki niedomowe) wśród maszyn”. Autorką wydania jest Anna Swoboda, od 10 lat zawodowo związana z firmą OLMET. Ilustracje do książki przedstawiające pracę tarnogórskiego złomowiska stworzył znany projektant, ilustrator – Krzysztof Stręcioch. To one posłużyły do projektu tegorocznego kalendarza firmowego OLMETu pod tym samym tytułem co książeczka.
Złomokoty… to książka zainspirowana kotami, maszynami oraz prawdziwą historią firmy OLMET
z Tarnowskich Gór – największego złomowisko w Polsce.
Kto nie marzy o wycieczce na złomowisko, żeby zobaczyć niestrudzone maszyny w otoczeniu prawdziwych gór złomu?! Tak się składa, że pracowite maszyny mają swoich fanów także wśród zwierząt. Lektura książeczki pozwoli czytelnikom poznać bliżej złomokoty i inne zwierzaki niedomowe, które zamieszkują tarnogórskie złomowisko.
Złomek, Puszek, Lisek, Jeżyk, Szczurek i inni zapraszają wszystkich na obchód po placu składowym. Po drodze napotykają na kolejne maszyny i zwierzaki, które świetnie znają się na recyklingu złomu. Nad wszystkim sprawuje pieczę tajemniczy Szefunio…
Ta nietypowa książeczka dla dzieci odsłoni przed czytelnikami kulisy pracy złomowiska, a przy okazji odpowie na pytanie: Po co cały ten złom?!
Tym samym tegoroczny kalendarz firmowy OLMETU będzie mieć wymiar edukacyjny, a nie charytatywny jak jego poprzednie edycje, gdyż promować będzie książkę mającą na celu edukowanie małych i dużych w zakresie wiedzy nt. recyklingu metali.
Książka będzie dostępna w sprzedaży już od stycznia 2020 roku w cenie 23,00 zł.
Do kupienia w wybranych księgarniach i poprzez stronę internetową zlomokty.olmet.pl.

data dodania: 16.12.2019, 14:32