Cennik

» Ceny złomu

Olmet płaci najlepiej. Dla nas najlepiej znaczy najwięcej za szybką, sprawną i profesjonalną obsługę klienta w zakresie złomowania. Olmet oferuje swoim klientom najlepsze ceny skupu złomu w oparciu o aktualny poziom cen złomu w kraju i zagranicą. Swój cennik ustalamy na podstawie krajowych i zagranicznych indeksów cenowych, a także z uwzględnieniem cen dyktowanych przez największe huty w Polsce i krajowe zakłady przerabiające metale kolorowe. Zważywszy na duże i częste wahania cen złomu na giełdzie Olmet aktualizuje swój cennik z częstotliwością 1 miesiąca zgodnie z kontraktacją cen w polskich hutach. Ceny skupu złomu dla klientów indywidualnych i dostawców hurtowych podawane są zgodnie z obowiązującą ceną dnia i są cenami netto. Informacje o aktualnych cenach złomu dostępne są na indywidualne zapytanie telefoniczne lub mailowe: 32 768 32 13; bok@olmet.pl.

Na naszej stronie www znajdą Państwo aktualne ceny recyklingu samochodów osobowych. Ceny złomowania aut różnią się w zależności od tego czy klient sam przekazuje kompletny samochód bezpośrednio do któregoś z naszych oddziałów czy też zleca jego odbiór naszą pomocą drogową. Za złomowanie aut Olmet oferuje płatność natychmiastową, płacąc za wrak samochodu gotówką od ręki: 500, 600 a nawet 1000 złotych! Na dzień 25.10.2022r. ceny recyklingu samochodów wyglądają następująco:

- samochód kompletny z katalizatorem - ORYGINALNYM! (dostarczony do Olmetu przez klienta): 1,10 zł/kg

- samochód kompletny z oryginalnym katalizatorem (odbierany przez Olmet od klienta): 0,80 zł/kg

- samochód bez katalizatora (dostarczony do Olmetu przez klienta): 0,80 zł/kg

- samochód bez katalizatora (odbierany przez Olmet od klienta): 0,60 zł/kg

Za brak poszczególnych elementów samochodu odejmujemy odpowiednio:

- każdy pojedynczy element karoserii: -0,05 zł/kg

- akumulator: -0,10 zł/kg

- silnik: -0,20 zł/kg

- skrzynia biegów: -0,10 zł/kg

- koła: -0,05 zł/kg

Minimalna kwota do wypłaty: 0,01 zł. Minimalna waga pojazdu 60% masy z dowodu rejestracyjnego.

AUTOBUSY:  -30% NA ZANIECZYSZCZENIA 

SAMOCHODY CIĘŻAROWE: WYCENA INDYWIDUALNA   

Podane wyżej ceny recyklingu samochodów nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego z uwagi na możliwość ich zmiany w okresie krótszym niż 1 dzień. W związku z czym zachęcamy wszystkich zainteresowanych złomowaniem auta o potwierdzenie aktualnej wiążącej ceny dnia pod numerem telefonu: 32 768 32 13.

fake watches fake watches