Cennik

» Ceny złomu

Olmet płaci najlepiej. Dla nas najlepiej znaczy najwięcej za szybką, sprawną i profesjonalną obsługę klienta w zakresie złomowania. Olmet oferuje swoim klientom najlepsze ceny skupu złomu w oparciu o aktualny poziom cen złomu

w kraju i zagranicą. Swój cennik firma ustala na podstawie krajowych i zagranicznych indeksów cenowych, a także z uwzględnieniem cen dyktowanych przez największe huty w Polsce i krajowe zakłady przerabiające metale kolorowe. Zważywszy na duże i częste wahania cen złomu na giełdzie Olmet aktualizuje swój cennik z częstotliwością 1 miesiąca zgodnie z kontraktacją cen w polskich hutach. Ceny skupu złomu dla klientów indywidualnych i dostawców hurtowych podawane są zgodnie z obowiązującą ceną dnia i są cenami netto. Informacje o aktualnych cenach złomu dostępne są na indywidualne zapytanie telefoniczne lub mailowe: - 32 768 32 13; agata.jasinska@olmet.pl.

Na naszej stronie www znajdą Państwo aktualne ceny recyklingu samochodów osobowych. Sprawdź nasze aktualne ceny złomu.Ceny złomowania aut różnią się w zależności od tego czy klient sam przekazuje kompletny samochód bezpośrednio do któregoś z naszych oddziałów czy też auto przeznaczone do złomowania odbierane jest przez firmową pomocą drogową. Usługa ta nie jest dodatkowo płata. Olmet oferuje płatność natychmiastową, płacąc za wrak samochodu gotówką, od ręki: 400, 500 a nawet 600 złotych!

Podane wyżej ceny recyklingu samochodów nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego z uwagi na możliwość ich zmiany w okresie krótszym niż 1 dzień. W związku z czym zachęcamy wszystkich zainteresowanych złomowaniem auta o potwierdzenie aktualnej wiążącej ceny dnia pod numerem telefonu: 32 768 32 13.